Odsłony: 51

Niestety z przykrością musimy poinformować o odwołaniu Giełdy Ptaków w dniu 14 listopada 2021 r.  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Ostrowie Wielkopolskim nie udzielił Spółce Targowiska Miejskie SA pozwolenia na zorganizowanie Ostrowskiej Giełdy Ptaków w tym dniu oraz w sezonie jesienno-zimowym na terenie targowiska miejskiego przy ul. Grabowskiej/Witosa, w chwili obecnej organizacja wskazanego przedsięwzięcia jest nie możliwa ze względu na brak możliwości ograniczenia do minimum ryzyka przenoszenia wirusów wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatu ostrowskiego na bazie wytycznych wynikających z Rozporządzenia nr 25/21 Wojewody Wielkopolskiego .  W związku z powyższym spółka odwołuje odbycie się w dniu 14 listopada 2021 r. Giełdy Ptaków , lecz nie rezygnuje całkowicie z jej organizacji. Termin zostaje przesunięty na wiosnę 2022 r. Będziemy na bieżąco informowali o nowym terminie.

Odsłony: 76

Zarząd Spółki Targowiska Miejskie SA w Ostrowie Wielkopolskim na podstawie Uchwały Zarządu Nr 03/VII/2021 z dnia 15.10.2021 r. wprowadza od dnia 01.11.2021 r. nowy cennik usług świadczonych na targowisku przy ul. Głogowskiej i zieleniakach w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Cennik usług obowiązujący od dnia 01.11.2021 r. - pobierz

Odsłony: 802
Zarząd Spółki TARGOWISKA MIEJSKIE S .A.
zwołuje Zwyczajne Walne zgromadzenie Akcionariuszy,
które odbędzie się w dniu 01.06.2021 roku o godzinie 12.00
w siedzibie spółki w Ostrowie Wielkopolskim pod adresem ulica Partyzancka 27
(biuro spółki centrum Rozwoju Komunalnego S.A.).
 
 
 
Odsłony: 642

Zarząd Spółki Targowiska Miejskie SA w Ostrowie Wielkopolskim na podstawie Uchwały Zarządu Nr 77/VI/2021 z dnia 12.04.2021 r. wprowadza od dnia 01.05.2021 r. nowy cennik usług świadczonych na targowisku przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolski.

 

Cennik usług obowiązujący od dnia 01.05.2021 r. - pobierz

Odsłony: 236

Spółka Targowiska Miejskie S.A. zaprasza do udziału w przedświątecznym Bazarze Wielkanocnym, który odbywał się będzie od 26 marca do 1 kwietnia 2021r., w godzinach od 900  do 1700, w drewnianych kioskach handlowych przed zieleniakiem miejskim przy ul. Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim oraz na terenie zieleniaka przy ul. Tomczeka, w przygotowanych stoiskach handlowych.

Oferta uczestnictwa w Bazarze Wielkanocnym skierowana jest do lokalnych producentów i rzemieślników, którzy będą mogli wystawić własne stoiska, między innymi z wyrobami regionalnymi i rękodzielniczymi.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 19 marca 2021 r., pod numerem telefonu 62 735-33-71 lub 665 987 098

oraz drogą mailową, pod adresem: targowiska@wp.pl

Stoiska wielkanocne zawsze cieszą się w Ostrowie Wielkopolskim dużym zainteresowaniem

Jarmark Wiekanocny 2017 minimjpg

Fot. Targowiska Miejskie S.A.

Odsłony: 882

Komunikat pakiet pomocowy data

Odsłony: 562

UWAGA !!

W związku z zagrożeniem koronawirusem w Polsce, mając na względzie

bezpieczeństwo klientów oraz pracowników,

decyzją Prezydenta Miasta i Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej

Spółka Targowiska Miejskie SA informuje, iż od dnia 15 marca 2020 r.

do odwołania zawiesza działalność "wystawki"

           

 

 

Odsłony: 1606

 

Od 16 marca 2020 r. wprowadza się ograniczenia w dostępie do biura administracji (biura obsługi klienta), które będzie czynne w wyznaczonych godzinach od 11,00 do 13,00,  prosząc jednocześnie klientów o ograniczenie wizyt jedynie w sprawach koniecznych i pilnych. W tych godzinach będzie również czynna kasa. Wskazane i polecane będą zwłaszcza płatności na konta bankowe Spółki.

Odsłony: 630

MajOSTaszki

Impreza miejska MajOSTaszki  oraz Jarmark Wielkanocny  zostały odwołane - tak poinformowała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. Decyzje zostały podyktowane przez sytuację epidemiologiczną w kraju oraz decyzje premiera RP o odwołaniu wszystkich imprez masowych.

Odsłony: 591

Regulamin1

Regulamin2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 701


Spółka Targowiska Miejskie SA zaprasza do składania ofert w ramach zamówienia na usługi w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro na

"Dzierżawę i prowadzenie obsługi parkingu

położonego na terenie targowiska miejskiego przy ul. Głogowskiej oraz placu postojowego przy ul. Targowej w Ostrowie Wielkopolskim"

 

 

Informacje oraz treść oferty w poniższym linku:

Zaproszenie do składania ofert wraz z treścią zamówienia

 

Kontakt

tel. 62/7353371

e-mail targowiska@wp.pl; kontakt@tmostrow.pl

osoba do kontaktu Natalia Cofalska tel. 667821007

Odsłony: 813

Reg.Jarmarku bożonarodz.2019 1

Reg.Jarmarku bożonarodz.2019 2

Odsłony: 1081

UCHWAŁA ZARZĄDU SPÓŁKI TARGOWISKA MIEJSKIE SA NR 38/VI/2019 Z DNIA 29.08.2019

  Reg.płatnego postoju pojazdów przy ul.Głogowskiej i Targowej w Ostrowie Wlkp. compressed 1Reg.płatnego postoju pojazdów przy ul.Głogowskiej i Targowej w Ostrowie Wlkp. compressed 2Reg.płatnego postoju pojazdów przy ul.Głogowskiej i Targowej w Ostrowie Wlkp. compressed 3

Odsłony: 1435

Tańsze toalety dla handlowców na targowisku przy ul. Głogowskiej w ramach abonamentu sanitarnego

Spółka Targowiska Miejskie SA z początkiem nowego 2019 roku wprowadza dla handlowców nowe zasady korzystania z toalety publicznej na terenie targowiska miejskiego przy ul. Głogowskiej. Projekt ten zakłada korzystniejszy, a przede wszystkim tańszy sposób korzystania z toalety przez handlowców, którzy codziennie lub przez większość dni w miesiącu prowadzą swoje działalności handlowe czy to w stałych punktach handlowych czy posiadając wykupioną rezerwację miejsc na placu targowym. W tym celu od 01.01.2019 r. wprowadzona zostanie dobrowolna usługa dla handlowców, dająca możliwość wykupienia tzw. miesięcznego abonamentu sanitarnego na korzystanie z toalety publicznej usytuowanej na placu targowym - sektor VI pod wiatą handlową od strony ul. Piastowskiej. W ten sposób Spółka Targowiska Miejskie SA zamierza umożliwić obniżenie kosztów prowadzenia działalności przez handlujących oraz pragnie stworzyć i zapewnić im jako pracodawcom prowadzącym w sposób ciągły swoje działalności handlowe i gospodarcze na terenie targowiska miejskiego przy ul. Głogowskiej należyte i tańsze wypełnianie obowiązku wynikającego z przepisów bhp, a dotyczącego zapewnienia swoim pracownikom nieodpłatnego korzystania z toalety.

Wysokość miesięcznego abonamentu sanitarnego ustalona została w wysokości  25,- zł brutto na jedną osobę. Abonament ten daje prawo do codziennego nielimitowanego korzystania z toalety przy ul. Piastowskiej. Podstawą nabycia abonamentu sanitarnego jest złożenie wniosku o jego przyznanie dla swoich pracowników przez pracodawców (handlowców) z terenu targowiska przy ul. Głogowskiej.  

Regulamin korzystania z toalety publicznej w ramach abonamentu sanitarnego 

Odsłony: 1001

Spółka Targowiska Miejskie SA ogłasza nabór ofert na wynajem lokalu użytkowegoo powierzchni ok. 100 m² w budynku przy ul. Targowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim pod działalność gastronomiczną, handlową bądź usługową. Lokal ten posiada kilka pomieszczeń magazynowych ze ścianami i posadzkami wyłożonymi w płytkach ceramicznych, stwarzając możliwości między innymi do przechowywanie artykułów spożywczych. Lokal można oglądać codziennie w dni robocze w godzinach od 8,00 do 14,00, po uprzednim skontaktowaniu się w biurze targowiska przy ul. Targowej 1 pod numerem telefonu 62 735 33 71.

Odsłony: 2309

Serdecznie zapraszamy na Rynek w Ostrowie Wielkopolskim

w trzecią niedzielę każdego miesiąca

slidkiermaszstaroci2016

Odsłony: 2295

Spółka Targowiska Miejskie SA w Ostrowie Wielkopolskim, informuje, że posiada wolne miejsca rezerwacyjne oraz kioski handlowe do wydzierżawienia na targowisku przy ul. Głogowskiej oraz na targowisku przy ul. Witosa/Grabowska.

Szczegółowe informacje w biurze targowiska oraz pod nr tel. 62/735-33-71, zapytania proszę również kierować na adres e-mail kontakt@tmostrow.pl