Odsłony: 186
Zarząd Spółki TARGOWISKA MIEJSKIE S .A.
zwołuje Zwyczajne Walne zgromadzenie Akcionariuszy,
które odbędzie się w dniu 01.06.2021 roku o godzinie 12.00
w siedzibie spółki w Ostrowie Wielkopolskim pod adresem ulica Partyzancka 27
(biuro spółki centrum Rozwoju Komunalnego S.A.).
 
 
 
Odsłony: 121

Zarząd Spółki Targowiska Miejskie SA w Ostrowie Wielkopolskim na podstawie Uchwały Zarządu Nr 77/VI/2021 z dnia 12.04.2021 r. wprowadza od dnia 01.05.2021 r. nowy cennik usług świadczonych na targowisku przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolski.

 

Cennik usług obowiązujący od dnia 01.05.2021 r. - pobierz

Odsłony: 170

Uchwała nr 76 z dnia 07.04.2021 kiermasz ogrodniczy 1

Odsłony: 174

Spółka Targowiska Miejskie S.A. zaprasza do udziału w przedświątecznym Bazarze Wielkanocnym, który odbywał się będzie od 26 marca do 1 kwietnia 2021r., w godzinach od 900  do 1700, w drewnianych kioskach handlowych przed zieleniakiem miejskim przy ul. Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim oraz na terenie zieleniaka przy ul. Tomczeka, w przygotowanych stoiskach handlowych.

Oferta uczestnictwa w Bazarze Wielkanocnym skierowana jest do lokalnych producentów i rzemieślników, którzy będą mogli wystawić własne stoiska, między innymi z wyrobami regionalnymi i rękodzielniczymi.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 19 marca 2021 r., pod numerem telefonu 62 735-33-71 lub 665 987 098

oraz drogą mailową, pod adresem: targowiska@wp.pl

Stoiska wielkanocne zawsze cieszą się w Ostrowie Wielkopolskim dużym zainteresowaniem

Jarmark Wiekanocny 2017 minimjpg

Fot. Targowiska Miejskie S.A.

Odsłony: 779

Komunikat pakiet pomocowy data

Odsłony: 489

UWAGA !!

W związku z zagrożeniem koronawirusem w Polsce, mając na względzie

bezpieczeństwo klientów oraz pracowników,

decyzją Prezydenta Miasta i Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej

Spółka Targowiska Miejskie SA informuje, iż od dnia 15 marca 2020 r.

do odwołania zawiesza działalność "wystawki"

           

 

 

Odsłony: 1530

 

Od 16 marca 2020 r. wprowadza się ograniczenia w dostępie do biura administracji (biura obsługi klienta), które będzie czynne w wyznaczonych godzinach od 11,00 do 13,00,  prosząc jednocześnie klientów o ograniczenie wizyt jedynie w sprawach koniecznych i pilnych. W tych godzinach będzie również czynna kasa. Wskazane i polecane będą zwłaszcza płatności na konta bankowe Spółki.

Odsłony: 564

MajOSTaszki

Impreza miejska MajOSTaszki  oraz Jarmark Wielkanocny  zostały odwołane - tak poinformowała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. Decyzje zostały podyktowane przez sytuację epidemiologiczną w kraju oraz decyzje premiera RP o odwołaniu wszystkich imprez masowych.

Odsłony: 533

Regulamin1

Regulamin2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 643


Spółka Targowiska Miejskie SA zaprasza do składania ofert w ramach zamówienia na usługi w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro na

"Dzierżawę i prowadzenie obsługi parkingu

położonego na terenie targowiska miejskiego przy ul. Głogowskiej oraz placu postojowego przy ul. Targowej w Ostrowie Wielkopolskim"

 

 

Informacje oraz treść oferty w poniższym linku:

Zaproszenie do składania ofert wraz z treścią zamówienia

 

Kontakt

tel. 62/7353371

e-mail targowiska@wp.pl; kontakt@tmostrow.pl

osoba do kontaktu Natalia Cofalska tel. 667821007

Odsłony: 755

Reg.Jarmarku bożonarodz.2019 1

Reg.Jarmarku bożonarodz.2019 2

Odsłony: 1018

UCHWAŁA ZARZĄDU SPÓŁKI TARGOWISKA MIEJSKIE SA NR 38/VI/2019 Z DNIA 29.08.2019

  Reg.płatnego postoju pojazdów przy ul.Głogowskiej i Targowej w Ostrowie Wlkp. compressed 1Reg.płatnego postoju pojazdów przy ul.Głogowskiej i Targowej w Ostrowie Wlkp. compressed 2Reg.płatnego postoju pojazdów przy ul.Głogowskiej i Targowej w Ostrowie Wlkp. compressed 3

Odsłony: 1372

Tańsze toalety dla handlowców na targowisku przy ul. Głogowskiej w ramach abonamentu sanitarnego

Spółka Targowiska Miejskie SA z początkiem nowego 2019 roku wprowadza dla handlowców nowe zasady korzystania z toalety publicznej na terenie targowiska miejskiego przy ul. Głogowskiej. Projekt ten zakłada korzystniejszy, a przede wszystkim tańszy sposób korzystania z toalety przez handlowców, którzy codziennie lub przez większość dni w miesiącu prowadzą swoje działalności handlowe czy to w stałych punktach handlowych czy posiadając wykupioną rezerwację miejsc na placu targowym. W tym celu od 01.01.2019 r. wprowadzona zostanie dobrowolna usługa dla handlowców, dająca możliwość wykupienia tzw. miesięcznego abonamentu sanitarnego na korzystanie z toalety publicznej usytuowanej na placu targowym - sektor VI pod wiatą handlową od strony ul. Piastowskiej. W ten sposób Spółka Targowiska Miejskie SA zamierza umożliwić obniżenie kosztów prowadzenia działalności przez handlujących oraz pragnie stworzyć i zapewnić im jako pracodawcom prowadzącym w sposób ciągły swoje działalności handlowe i gospodarcze na terenie targowiska miejskiego przy ul. Głogowskiej należyte i tańsze wypełnianie obowiązku wynikającego z przepisów bhp, a dotyczącego zapewnienia swoim pracownikom nieodpłatnego korzystania z toalety.

Wysokość miesięcznego abonamentu sanitarnego ustalona została w wysokości  25,- zł brutto na jedną osobę. Abonament ten daje prawo do codziennego nielimitowanego korzystania z toalety przy ul. Piastowskiej. Podstawą nabycia abonamentu sanitarnego jest złożenie wniosku o jego przyznanie dla swoich pracowników przez pracodawców (handlowców) z terenu targowiska przy ul. Głogowskiej.  

Regulamin korzystania z toalety publicznej w ramach abonamentu sanitarnego 

Odsłony: 2361

 

W dniu 6 stycznia (Trzech Króli) Giełda samochodowa nieczynna

GIEŁDA SAMOCHODOWA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM  !

 Spółka Targowiska Miejskie SA zaprasza  na  Giełdę Samochodową na targowisku miejskim przy ul. Witosa  w każdą niedzielę miesiąca w godzinach od 7.00 do 14.00 ( za wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od przacy)

Zapraszamy wszystkie osoby, które są właścicielami pojazdów, planują ich sprzedaż i postanowiły ten fakt urzeczywistnić, do nieodpłatnego wystawienia ich w każde niedziele na terenie parkingów położonych na targowisku, bezpośrednio wzdłuż ogrodzenia przy ul. Witosa, usytuowanych przed pawilonami handlowymi.

Dysponujemy odpowiednim potencjałem, który chcemy wykorzystać aby zainicjować giełdę samochodową także w naszym mieście. Posiadamy dogodny dojazd do targowiska, zaplecze sanitarne, duży, bezpieczny, monitorowany i utwardzony plac, na którym bez problemu można parkować pojazdy oraz prezentować je pod sprzedaż. Istnieje także możliwość testowania pojazdów bezpośrednio na placu, a także posiadamy parkingi dla osób, które przyjadą na giełdę oglądać samochody.

Sprzedaj swój samochód wygodnie, tanio  i oszczędnie.

 

Regulamin Giełdy samochodowej

Odsłony: 943

Spółka Targowiska Miejskie SA ogłasza nabór ofert na wynajem lokalu użytkowegoo powierzchni ok. 100 m² w budynku przy ul. Targowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim pod działalność gastronomiczną, handlową bądź usługową. Lokal ten posiada kilka pomieszczeń magazynowych ze ścianami i posadzkami wyłożonymi w płytkach ceramicznych, stwarzając możliwości między innymi do przechowywanie artykułów spożywczych. Lokal można oglądać codziennie w dni robocze w godzinach od 8,00 do 14,00, po uprzednim skontaktowaniu się w biurze targowiska przy ul. Targowej 1 pod numerem telefonu 62 735 33 71.

Odsłony: 2224

Serdecznie zapraszamy na Rynek w Ostrowie Wielkopolskim

w trzecią niedzielę każdego miesiąca

slidkiermaszstaroci2016